Vi hjelper deg. Aller først.

Customer Success

Malin Jeansson

Customer Success Manager

+46 42 610 51 26
malin.jeansson@inyett.se

Mariola Malecka

Service Consultant

+46 42 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Kristina Thim

SERVICE CONSULTANT

+46 42 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Emelie Strömberg

SERVICE CONSULTANT

+46 42 610 50 12
emelie.stromberg@inyett.se

Zozo Noun

Customer Success Manager

+46 42 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

Vi brenner for trygge forretninbger.

Sales

Andreas Wall

Commercial Director

+46 708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se

Fredrik Klarkner

Sales Lead

+47 90 48 26 93
fredrik.klarkner@inyett.se

Endis Gasi

Sales Executive

+46 42 610 51 20
endis.gasi@inyett.se

Sebastian Kristensson

Sales Lead

+46 42 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Oskar Fyrgård

Partner Sales Executive

+47 90 48 26 94
oskar.fyrgard@inyett.se

Emil Nordin

Sales Executive

+47 90 48 26 92
emil.nordin@inyett.se

Shkumbin Uka

Sales Executive

+46 42 610 51 33
shkumbin.uka@inyett.se

Christoffer Persson

Key Account Manager

+46 42 610 51 32
christoffer.persson@inyett.se

Andreas Lindell

Key Account Manager

+46 42 456 97 26
andreas.lindell@inyett.se

Vi sørger for at Inyett synes og høres.

Marketing

Tommie Holmertz

Marketing Director

042 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Jacob Ekelund

Digital Designer

042 610 51 39
jacob.ekelund@inyett.se

Enere. Nuller. Flere skjermer. Plaster på fingertuppene.

Tech

Johan Asplund

IT Manager

+46 42 610 51 25
johan.asplund@inyett.se

Marcus Alsterfjord

Tech Lead

+46 42 610 50 17
marcus.alsterfjord@inyett.se

Max Modesto-Wallin

Developer

+46 42 610 51 24
max.modesto-wallin@inyett.se

Joel Dahlgren

Developer

+46 42 610 50 27
joel.persson@inyett.se

Maja Malmqvist

Developer

maja.malmqvist@inyett.se

Joel Cheng

SYSTEM ENGINEER

+46 42 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

John Lundin

System Engineer

+46 42 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Vi tar oss av økonomien og administrasjonen!

Finance and Administration

Louise Sauer

Finance Director

+46 42 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Catherine Borgkvist

QUALITY COORDINATOR

+46 42 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Inyett

Management

John Anderson

Managing Director

+46 42 610 50 24
john.andersson@inyett.se

Louise Sauer

Finance Director

+46 42 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Tommie Holmertz

Marketing Director

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Henrik Beijer-Olsen

HR Director

+46 42 610 50 14
henrik.beijer-olsen@inyett.se

Andreas Wall

Commercial Director

+46 708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se